Kas ir "FIRMA MADARA 89"?

SIA "FIRMA MADARA 89" ir lielākais no vietējā veikalu tīkla “top!” Dalībniekiem un dibinātājiem.

SIA “FIRMA MADARA 89” dibināts 1993.gadā un ir viens no Latvijas lielākajiem pārtikas un nepārtikas preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumiem ar 100% vietējo kapitālu, kas savas pastāvēšanas laikā ir veiksmīgi attīstījies un pilnveidojies, kā arī ir vietējā veikalu tīkla “top!” lielākais partneris, kas šogad atzīmē 27. dzimšanas dienu.

Savā pastāvēšanas laikā atvēris jau 103 veikalus “top!”, 11 “Labais”,  6 “Skapis” un 4 “Pasēdnīca” dažādās Latvijas pilsētās un ciemos, kā arī nodrošina preču piegādi no diviem loģistikas centriem Rīgā un Smiltenē.

Mūsu mērķis ir mūsdienīgi veikali, kas saviem klientiem nodrošina augstu apmierinātību un dažādu preču pieejamību vienuviet.

Mūsu pamatvērtība ir cilvēks un gaumīgs veikals dzīvesvietas tuvumā, kurš atvērts septiņas dienas nedēļā no agra rīta līdz vēlam vakaram un piedāvā plašu sortimentu pieprasītām precēm.

Izaugsmi un attīstību mēs redzam klientu apmierinātībā, piedāvājot kvalitatīvu un cenās pieņemamu produkciju.

Mēs atbalstām aktīvu dzīvesveidu un sporta pasākumus, piemēram, ikgadējās 1.maija "top!" ielu stafetes Smiltenē.

Uzņēmums SIA “FIRMA MADARA 89” vairākus gadus pēc kārtas iekļūst Vidzemes labāko darba devēju topā un šobrīd darba vietas nodrošina jau vairāk nekā 1500 darbiniekiem.

SIA “FIRMA MADARA 89” atzīts par lielāko nodokļu maksātāju Vidzemes plānošanas reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā, kā arī saņēmis apbalvojumu nominācijā “Lielākais nodokļu maksātājs Smiltenes novada pašvaldības budžetā”.

Alkohola lietošana ir kaitīga veselībai. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta!